Мінсоцполітики ініціює введення додаткових виплат для одержувачів субсидій

Міністерство соціальної політики ініціює на найближчому засіданні уряду прийняття рішення про додаткову компенсацію витрат для 3 мільйонів домогосподарств, які отримують субсидії для оплати комунальних послуг, на період карантину.

Уряд організовує безперебійну роботу програми житлових субсидій. Ми зараз підсилюємо цей напрям в умовах карантину, — зазначила Міністр соціальної політики Марина Лазебна під час брифінгу.

«Ми це зробимо шляхом збільшення на 50% соціальних нормативів користування електроенергією, природним газом, холодною і гарячою водою. Кожна сім’я, що має субсидії, отримає додаткову компенсацію за ці витрати — в середньому близько 300 грн», — пояснила Марина Лазебна.

Міністр також повідомила, що уряд планує спростити порядок надання субсидій для громадян, які втратили роботу в зв’язку з карантином, і стали на облік як безробітні.

«Уряд гарантує, що на час карантину штрафні санкції не застосовуватимуться при утворенні заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг», — підкреслила вона.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...