Мера одного з міст Запорізької області визнали винним в перешкоджанні журналістській діяльності

Токмацький районний суд визнав винним мера одного з міст Запорізької області в перешкоджанні журналістській діяльності. 

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Запорізької області.

«Встановлено, що зимку 2016 року, журналіст Інформаційного агентства «IPnews» збирав інформацію щодо роботи комунального унітарного підприємства «Наш дім», підпорядкованого одній з міських рад регіону. Проте, міській голова вчинив перешкоджання такій журналістській діяльності та не надав можливості журналісту у повному обсязі зафіксувати зібрану інформацію. Повідомлення журналіста про вказані події розглянуто у порядку Закону України «Про звернення громадян»», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що водночас, вбачаючи в діях посадової особи ознаки кримінального правопорушення, місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань зареєстровано відповідне кримінальне провадження.

Завдяки зібраним досудовим слідством доказам вини посадової особи у вчиненні злочину відносно журналіста, обвинувальний акт стосовно міського голови за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 171 КК України (умисне перешкоджання журналістській діяльності) було скеровано до суду, яким посадову особу визнано винною та призначено покарання у вигляді штрафу.

Фото Олександри Буділки (з архіву FOTOmedia)

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...