Мер Львова заявив, що його прослуховують

Мер Львова Андрій Садовий, який збирається балотуватися в президенти, вважає, що Генпрокуратура організувала прослуховування всіх його розмов.

Таку думку політик висловив в інтерв’ю Цензор.НЕТ.

«У мене була розмова з керівником СБУ — і він дав мені зрозуміти, що прослуховування відбувалося на основі певних легальних документів», — сказав Садовий.

«Деталі він не уточнив — але я чітко зрозумів, що прослуховують і вдома, і на роботі, і в машині, і телефони», — стверджує політик.

Скандал, що вибухнув після публікації його висловлювань про Катерину Гандзюк, Садовий називає «спецоперацією» за участю Генпрокуратури і нардепа від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука, який написав за фактом висловлювань Садового про Гандзюк звернення в ГПУ.

«Якщо ви подивитеся на запити Мосійчука в прокуратуру, то чітко побачите: вони спрацювали дуже синхронно. Це все було чітко сплановано: хто, кому і що пише; хто і що оприлюднить… Дуже багато депутатів пишуть листи. Ніхто так оперативно не отримує відповіді. Про це я знаю з розмов зі своїми колегами — депутатами «Самопомочі»», — заявив Садовий.

«Я думаю, що прослуховуючі пристрої були вмонтовані в машину. А потім, напевно, їх забрали. А може, вони й досі там», — припускає політик.

Скандал із висловлюваннями мера Львова на адресу покійної радниці мера Херсона Катерини Гандзюк вибухнув 9 листопада. В інтернеті було опубліковано аудіозапис, на якому Садовий називав Гандзюк «стервом» і «лідером корупції в міськраді».

Пізніше політик вибачився і пояснив, що Гандзюк обмовили підприємці з Херсона, з якими він зустрічався незадовго до того, як було зроблено цей запис.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Load...
Загрузка...