Лукашенко заявив, що у штабі опозиції є «відв’язані нацисти»

Створення білоруською опозицією Координаційної ради – це спроба захоплення влади в країні з усіма наслідками, що випливають. Про це сказав президент Білорусі Олександр Лукашенко на нараді з членами Ради безпеки, повідомляє БЕЛТА у вівторок, 18 серпня.

Білоруський лідер вважає, що «новий елемент – це спроба заколисати владу, і особливо силові структури».

«Ми мирні, ми хороші, розумієте, ми вже не хочемо протистояння. Це так і не так. Це ширма. Якщо зазирнути за неї, ви бачите, що відбувається», – заявив Олександр Лукашенко.

Він нагадав, що в Білорусі створили опозиційний штаб для передачі влади.

«Вони нам підкидають іншу сторону. І вимагають ні багато ні мало – передати їм владу. Значить, ми це розцінюємо однозначно: це спроба захоплення влади з усіма наслідками, що випливають», – підкреслив Лукашенко.

«Тому я хочу попередити тих, хто увійшов у цей штаб, що ми будемо вживати адекватних заходів. Але виключно за Конституцією і законом. У нас достатньо цих заходів, щоб остудити деякі гарячі голови», – попередив президент.

Лукашенко висловився і щодо складу опозиційного ради: «З колишніх «прикоритників», як вони їх називають. Там колишні, скривджені, які колись були у владі, і відверто відв’язані нацисти. Подивіться цей список».

У свою чергу, білоруська опозиція заявила про початок роботи Координаційної ради.

«Зараз формується склад членів ради, – йдеться в повідомленні. – Найближчими днями буде обрано президію і голову ради. На сайті ради вже можна прочитати основні принципи її роботи».

Як розраховують у штабі, Координаційна рада опозиції має стати «єдиним представницьким органом білоруського суспільства».

Напередодні повідомлялося, що в Білорусі опозиція готова обговорити недоторканність Лукашенка. Це може статися в разі мирної передачі влади.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , , ,

Загрузка...
Loading...