Лукашенко попередив про загрозу розпаду Білорусі

Президент Білорусії Олександр Лукашенко на закритому виступі перед активом Мінської області попередив, що республіка може втратити частину своїх територій і повернутися до кордонів 1921 року.

Фрагменти зустрічі були показані на телеканалі «Білорусь 1».

«Не дозволяйте повертатися до того, від чого ми з вами пішли. (…) Думаю, ось, зараз хлопці виведуть — 1921 рік, Ризький договір (на екрані з’являється карта «Межи Беларусi — 1921-1946» — прим. «Лента.Ру»). Бачите, ось ця рожева смужка. Це наші нацмени з 21-го року воювали за незалежну Білорусію. Ось що нам залишилося в 21-му році. Все інше розміняли і віддали: Заходу, Польщі, щось там на сході було у Росії », — сказав білоруський лідер про загрозу розпаду країни.

Він нагадав, що в 1939-му межа Білоруської РСР проходила неподалік від Мінська. За словами Лукашенка, якби восени того року Червона Армія не приєднала Західну Білорусію, яка перебувала в складі Польщі, то кордони держави зараз були б зовсім іншими.

«Ось я не хочу, щоб було це зараз. Тому ви подумайте. Ви подумайте, в якій країні ми будемо жити. І сьогодні час вибрало нас — вирішити цю проблему. Можете, хочете? Вставайте поруч. Не можете? Ідіть в сторону. Не заважайте », — заявив президент.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...