Лукашенко назвав єдиний спосіб усунути його від влади

Президента Білорусі можна усунути від влади, тільки керуючись конституцією країни.

Про це 24 листопада заявив глава держави Олександр Лукашенко, приймаючи вірчі грамоти у послів зарубіжних держав.

За словами Лукашенка, країни Заходу будують різні схеми впливу на владу республіки і на нього особисто, щоб «повалити лад», і хотіли б навіть підключити до цього процесу Росію, але усунути його з посади може тільки білоруський народ на підставі діючих законів і конституції.

«Президента Білорусі можна усунути від влади. Це реально. Підказую шлях, він один, інших немає: тільки білоруський народ це зможе зробити на підставі тих законів, які сьогодні існують, і білоруської конституції», — цитує Лукашенка агентство «БелТА».

Глава Білорусі підкреслив, що він дав просту відповідь на всі питання, які «розбурхують сьогодні голови західних дипломатів, які несуть службу в Білорусі, і тих, хто сьогодні хвилюється і стурбований цим питанням на Заході, а також наших втікачів (представників опозиції)».

При цьому глава держави підкреслив, що ніякого транзиту влади в Білорусі не буде. За словами Лукашенка, він в цьому поклявся і пообіцяв, що все буде за рішенням білоруського народу.

Вибори президента Білорусі пройшли 9 серпня. В країні не вщухають акції протесту опозиції, незгодних з підсумками голосування, згідно з якими з 80,1% голосів в шостий раз поспіль переміг Лукашенко. Підсумки голосування не визнали США і країни Європи.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...