Люди чекають змін, країні потрібна нова коаліція та новий уряд, — Юлія Тимошенко

20 днів тому люди проголосували за зміни, але жодних змін не відчули. Адже при владі залишаються посадовці, які довели країну до нинішнього стану.

Про це заявила Голова партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час виступу на Погоджувальній раді керівників фракцій та груп парламенту.

Вона закликала розпочати переговори про створення нової коаліції у Верховній Раді та нового уряду, здатного навести лад у країні та здійснювати зміни в інтересах звичайних українців.

«Іншого виходу не буде. Будь-який інший варіант призведе до втрати часу. Країна не може це собі дозволити, якими не були б наступні парламентські вибори – черговими чи дочасними», – наголосила політик.

Юлії Тимошенко нагадала про виклики, які сьогодні стоять перед країною.

За її словами, саме на 2019 рік припадає пік виплат по державному боргу – Україна повинна повернути 9 млрд дол. І лише в травні – 74 млрд грн.

«Це для країни буде стрес. Якщо країна залишатиметься некерованою, у старій парадигмі розвитку, ми втратимо не лише півроку», – зазначила вона.

Лідер «Батьківщини» також зауважила, що вже сьогодні починає формуватися бюджет на 2020 рік. Якщо залишиться нинішній уряд, це означатиме, що залишаться усі хибні рішення, які він ухвалював.

«Бюджет на 2020 рік формується з тими ж трендами – на зменшення доходів людей, на зростання тарифів, падіння економіки, розвал фінансової системи», – застерегла Голова партії.

Саме тому Юлія Тимошенко закликала негайно перейти до конструктивних дискусій про створення нової коаліції і створення нового уряду новообраного президента та його команду.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...