Лідер французької партії закликав вислати з країни вихідців з Чечні

Лідер крайньої лівої французької партії «Непокорна Франція» Жан-Люк Меланшон закликав вислати з країни вихідців з Чечні, які займаються «політичним ісламізмом».

Про це він сказав в ефірі телеканалу LCI. Він заявив, що у Франції існують проблеми з чеченською спільнотою. Парламентарій зазначив, що минулого літа в Діжоні були заворушення, в яких брали участь представники чеченської діаспори.

«Тому я вважаю, що потрібно брати одне за одним справа кожного чеченця, що знаходиться у Франції, і всі ті, хто веде в соцмережах таку активність — як у випадку з цим вбивцею (вчителя Самюеля Паті) та іншими, ті, хто займається політичним ісламізмом повинні бути затримані і вислані», — сказав Меланшон.

Політик також підкреслив, що в чеченському суспільстві у Франції є дуже хороші люди, проте «упевнитися в цьому» — «державний обов’язок» французів.

16 жовтня в департаменті Валь-д’Уаз чоловік обезголовив вчителя. Злочинець був застрелений співробітниками поліції. За фактом події порушено справу про тероризм, розслідування веде антитерористична прокуратура. Президент Франції Еммануель Макрон назвав подію «ісламським терактом».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...