Лідер «Батьківщини» вважає цей тиждень в Раді «найтрагічнішим» в історії

Ця сесійний тиждень Верховної Ради буде найтрагічнішої в історії України, якщо депутати схвалять законопроект про продаж земель сільськогосподарського призначення.

Таку заяву в понеділок зробила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко. «Я думаю, що цей сесійний тиждень може увійти в історію України як одна з найтрагічніших тижнів роботи Верховної ради. Вона може призвести до таких наслідків, які ми ніяк не зможемо відіграти назад — розпродаж з молотка сільськогосподарської землі України», — сказала вона на засіданні погоджувальної ради ради.

Тимошенко нагадала, що мова йде «про 72% української території, про останнє, по суті, багатство, яке залишилося на Україні». «Крім того, законопроект передбачає, що земля буде продаватися в тому числі іноземцям, буде продаватися пластами по 200 тисяч гектарів в одні руки — продовжила вона. — Це говорить про те, що вже підготовлено створення великої олігархічної моделі присвоєння сільськогосподарської землі, де кілька корпорацій зможуть володіти Україною».

У Верховній раді групою депутатів від «Слуги народу» зареєстрований проект закону про землю, яким скасовується мораторій на її продаж. Українські парламентарії мають намір його розглянути вже у вівторок, незважаючи на те, що парламентські слухання з цього питання призначені на 4 грудня.

У понеділок українські аграрії в 13 областях перекрили 17 магістральних доріг. Люди вимагають скасування земельної реформи.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...