Лавров пояснив, що стоїть за відмовою Зеленського від розведення сил на Донбасі

Відмова президента Володимира Зеленського під час саміту «нормандської четвірки» від розведення сил і засобів по всій лінії зіткнення говорить про те, що у нього «зв’язані руки». Про це заявив глава МЗС Росії Сергій Лавров.

«Це серйозний показник того, що навіть з ключового питання своєї передвиборної кампанії, коли президент Зеленський говорив, що хоче, перш за все, припинити війну, і щоб перестали гинути люди, у нього, мабуть, навіть з цього питання зв’язані руки. Він або має якісь зобов’язання перед тими, хто не хоче ніякого припинення конфлікту, або просто розуміє, що у нього можуть бути проблеми вдома», — заявив Лавров в ефірі російського телеканалу.

Він також нагадав, що Зеленський пояснив свою відмову тим, що «це дуже віддалена мета», на досягнення якої підуть роки, і нагадав, що на узгодження розведення тільки в трьох пунктах (Станиці Луганської, Петровського та Золотого) у нього пішло більше п’яти місяців. Тому, за словами Лаврова, Зеленський заявив, що може погодитися тільки на те, щоб «нормандська четвірка» закликала Контактну групу узгодити розведення ще в трьох точках.

Нагадаємо, що раніше в Парижі вперше після трирічної перерви відбулася зустріч лідерів країн «нормандської четвірки» (Росія, Франція, Німеччина та Україна), підсумком якої стало прийняття спільного комюніке. В рамках переговорів також відбулася перша зустріч Володимира Путіна і Володимира Зеленського, які до цього говорили тільки по телефону.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...