Кремль не буде реагувати на звернення Навальної до Путіна

Кремль не буде реагувати на звернення Юлії Навальної до президента РФ Володимира Путіна, адресатом для таких звернень є ФСВП, заявив прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков.


Навальний раніше опублікувала своє звернення до Путіна із закликом звільнити з колонії її чоловіка, який говорив про проблеми зі здоров’ям.

«Ми не будемо реагувати на це звернення, воно відображено в ЗМІ, безумовно, воно міститься в усіх матеріалах, пов’язаних з оглядами ЗМІ. Але ще раз повторюю, в умовах, коли цей громадянин є засудженим і ув’язненим в колонії, адресатом для таких звернень є ФСВП», — сказав Пєсков, відповідаючи на питання журналістів, як Кремль відреагував на звернення дружини Навального до президента.

Стан здоров’я Навального, який перебуває в ув’язненні в Покровському ІК-2 у Володимирській області, задовільний, свідчать результати обстеження, повідомила в четвер прес-служба УФСІН по області. Володимирський омбудсмен також заявила, що скарг щодо Навального не отримувала.

Симоновський суд Москви 2 лютого ухвалив скасувати Навальному умовний термін у справі компанії «Ів Роше» і замінити його на 3,5 року колонії загального режиму. На цьому наполягала ФСВП — за даними відомства, він неодноразово порушував умови випробувального терміну і до затримання був оголошений в розшук. Згодом Мосміськсуд затвердив це рішення.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...