Кравчук заявив, що готовий піти на певні компроміси по Донбасу

Екс-президент України Леонід Кравчук, напередодні очолив делегацію Києва на мінських переговорах контактної групи по врегулюванню на Донбасі заявив, що готовий йти на деякі компроміси в переговорах заради досягнення миру.

«Така в мене місія залишається, щоб на Донбасі і в Україні був мир. Я буду робити для цього все, що зможу. Будемо йти на компроміси», — сказав він в інтерв’ю «РБК-Україна».

У той же час, Кравчук зазначив, що «є речі, які компромісів не піддаються». «Це суверенітет, територіальна цілісність, незалежність, недоторканність кордонів. Це питання не обговорюється», — підкреслив він.

За словами Кравчука, він буде виступати за те, щоб від загальних слів переходити до конкретних дій, а саме «не ставити перед собою нездійсненних завдань, вирішувати питання покроково, почати з припинення вогню, потім можна говорити про способи місцевого самоврядування, про вибори, і тоді крок за кроком йти далі «.

Офіс українського лідера Володимира Зеленського повідомив 28 липня про вирішенні 81-річного другого президента країни Леоніда Кучми припинити роботу в якості глави української делегації в контактній групі. 30 липня Зеленський призначив на посаду повпреда Києва в контактній групі 86-річного першого президента країни Леоніда Кравчука.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...