Кравчук запропонував відповідати окупантам «пострілом на постріл» на Донбасі

Перший президент України і глава делегації Києва в Тристоронньої контактній групі Донбасом Леонід Кравчук вважає, що реагувати на обстріли українських силовиків потрібно дзеркально — «пострілом на кожен постріл».


Глава МВС України Арсен Аваков раніше заявив, що в Донбасі в останні тижні відбувається різке загострення ситуації і «мирного процесу вже немає».

«Я вам скажу свою думку з цього приводу. Я б, наприклад, діяв дзеркально: на кожен постріл відповідати пострілом. І не треба чекати, вигадувати, провокація це чи ні провокація. Постріл — це постріл. Якщо вони стріляють, відповідати треба так само. І не треба чекати, поки когось уб’ють або ранять», — заявив він в ефірі телеканалу «Україна 24».

«На стрілянину — стріляниною, на брехню — правдою. Об’єднуватися і діяти. Інакше вони будуть розуміти, що наші поступки — це для них знак нашої слабкості», — додав він.

У Донбасі з 27 липня 2020 року набрали чинності додаткові заходи забезпечення перемир’я. Ці заходи передбачають повну заборону ведення вогню, розміщення озброєння в населених пунктах і поблизу них, наступальних і розвідувально-диверсійних дій. Також забороняється інженерне обладнання позицій і використання сторонами конфлікту безпілотників поблизу лінії зіткнення. Крім того, заходи передбачають дисциплінарну відповідальність за порушення режиму припинення вогню. Накази про припинення вогню, містять у собі заходи по його підтримці, повинні діяти до повного врегулювання конфлікту.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...