Конгрес збирається «підсмажити» генеральних директорів Amazon, Apple, Facebook та Google

Протягом року депутати Конгресу розслідували діяльність Amazon (AMZN), Apple (AAPL), Facebook (FB) та Google (GOOGL).

Мета розслідування — визначити, чи компанії зловживали своєю владою та домінуванням на ринку в Інтернеті.
Тепер керівники цих компаній готові давати свідчення перед законотворцями в середу на найбільшому подібному слуханні з моменту, коли Білл Гейтс (Майкрософт) виїхав до Вашингтона в 1998 році.

Хоча більшість керівників виступили перед Конгресом раніше, вони ніколи не стикалися з такою ситуацією. Усі четверо будуть свідчити поряд із собою — і в ході пандемічного повороту всі вони візьмуть участь у слуханні фактично, використовуючи конференц-платформу WebEx Cisco.

Очікується, що законодавці зможуть переправити компанії з особливо специфічними питаннями щодо їх бізнесу на основі документів та інших доказів, зібраних упродовж 13-місячного зондування. Крім усього іншого, Amazon перебуває під ретельним наглядом щодо використання даних продавця; Apple, через політику магазину додатків; Facebook, за стратегію придбання та домінування в рекламі в Інтернеті; і Google для власних практик пошуку та реклами. Зі свого боку, компанії повинні стверджувати, що вони допомогли безлічі підприємців та малому бізнесу, і зробили Америку лідером в інноваціях на тлі посилення конкуренції з боку Китаю.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...