Команда Зеленського готує «стрибок», який назавжди змінить життя українців

Раніше в Офісі президента Володимира Зеленського розповіли, до якого часу планують запустити ринок землі.

Про це розповів керівник Офісу президента Олексій Гончарук, передає Bloomberg. «У нашій команді є розуміння, що якщо цього не зробити в цьому році, то буде досить складно», — зазначив він. На даний момент, стверджує Гончарук, на Банковій йдуть переговори зі Світовим банком щодо моделі відкриття ринку сільгоспземлі в Україні.

Найбільш радикальна версія передбачає, що відкриття ринку землі призведе до прискорення економічного зростання України на 3% в рік. Найменш радикальний передбачає збільшення цього показника на 0,5%.

«Ми шукаємо найменш болісну і найбільш ефективну модель», — підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг». У повідомленні говориться, що указ значно полегшить життя українцям — «в один клік без черг і хабарів».

Інформація опублікована на сайті Офіційного інтернет-представництва президента. Указ був спрямований на впорядкування та забезпечення прозорості роботи державних реєстрів, розвиток сучасних засобів електронної ідентифікації та впровадження пріоритетних для громадян і бізнесу електронних державних послуг.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...