Китай приймає безпрецедентні заходи через смертельний вірус

За даними китайських ЗМІ, таке рішення прийнято у рамках боротьби з поширенням нового коронавіруса, від якого страждають сотні людей і загинуло вже 17 осіб.

У зв’язку з тим, що в Китаї від спалаху коронавіруса померли 17 людей, влада китайського міста Ухань розпорядилися перекрити всі шляхи дорожнього і авіасполучення. Про це повідомляє Associated press.

«У четвер китайське місто (Ухань ) з населенням понад 11 мільйонів чоловік планує припинити відправку рейсів і поїздів», — йдеться в повідомленні. Людям заборонено залишати місто і країну. Залізничні станції і аеропорт повинні закритися. Автобуси, метро, ​​пороми і міжміські автобуси тимчасово припинять здійснювати рейси.

Більшість випадків захворювання коронавірусів відбувається в Ухані і в околицях провінції Хубей. На цьому тижні по всій країні зафіксовані десятки нових заражень, в зв’язку з відзначенням Місячного Нового року, коли в країні відбувається одна з найбільших в світі щорічних міграцій людей.

Як повідомлялося раніше, новий вірус належить до сімейства коронавірусів, які викликають важкий гострий респіраторний синдром, в результаті якого в усьому світі в 2002-2003 роках померли близько 800 осіб.

Нагадаємо, причина захворювання, яке поширювалося в китайському місті Ухань ось уже пару місяців, невідома. Всесвітня організація охорони здоров’я повідомляє, що спалах пневмонії в Китаї може бути пов’язаний з новим типом вірусу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...