Кім Чен Ин виступив на пленумі ЦК Трудової партії Кореї

Лідер КНДР, генеральний секретар Трудової партії Кореї (ТПК) Кім Чен Ин виступив в Пхеньяні другому пленумі ЦК ТПК 8-го скликання з доповіддю про першочергові завдання економічного розвитку країни, поставлених на VIII з’їзді партії.

Про це у вівторок повідомляє Центральне телеграфне агентство Кореї (ЦТАК).

«Генеральний секретар зазначив, що постанова з’їзду партії — це довгострокові завдання у всіх сферах, які потрібно виконати за майбутні п’ять років. На пленумі необхідно детально вивчити плани роботи на цей рік, закріпити їх і втілювати в життя як рішення ЦК партії», — йдеться в повідомленні ЦТАК.

Кім Чен Ин піддав критиці «пасивні і пристосовницькі тенденції» в державних керівних господарських органах і назвав кошти, необхідні для їх подолання та новаторського розвитку. КНДР, підкреслив він, планує збільшити капіталовкладення і виробництво сталевого прокату і хімічних добрив, розвивати енергетичну і вугільну промисловість, залізничний транспорт, виробництво будматеріалів, легку промисловість і торгівлю.

Кім Чен Ин висловив волю партії продовжувати динамічний економічний будівництво і прагнути до більшої стабільності і кращих умов життя для народу, не дивлячись на збереження надзвичайної ситуації у зв’язку з поширенням коронавируса, підкреслив ЦТАК.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...