Кількість рейдерських захоплень в Україні знизилася

Кількість рейдерських захоплень в Україні лише за два місяці знизилася в рази, а до кінця року їх майже не буде. Про це заявив прем’єр -міністр Олексій Гончарук на Київському міжнародному економічному форумі, пише на своїй сторінці у Facebook голова Національної Ради економічного розвитку Олексій Дорошенко.

«Це добра промова направлена на тих, хто ще хоче зайти в Україну. А для тих, у кого в останні роки віджали бізнес, це звучить як фантастика. Я не чув ні від кого, хто втратив свій бізнес, як іноземців, так і українців, що їм вдалося за президенства Володимира Зеленського його повернути. А от тих, хто встиг його втрати — велика черга. І мені просто дй . Або він не курсі, або в курсі, но в темі. Я знаю, що потрібно показувати оптимізм, але ще потрібно не відриватися від реальності», — пише Олексій Дорошенко.

Він також зазначив, що його дивує міністр юстиції, завдяки відомству якого це робилася та робиться зараз, який розповідає як досягнення, що знайшли декілька ящиків листів, які не хотіли офіційно реєструвати.

«Тобто листи він помічає, а віджим бізнесу — ні. До кожного з членів Уряду ставлюся з повагою, але це не означає відсутність критики за промахи», — пише Дорошенко.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...