Київський бронетанковий завод представив модернізовані танки Т-72А

Київський бронетанковий завод передав військовому міністерству України першу партію з 15 Т-72А.


У цих танків поліпшили деякі характеристики. Як повідомляється, в ході капітельного ремонту застарілі машини отримали допрацьовані оптичні прилади, стабілізатори озброєння. У них також дещо підвищилися характеристики рухливості. Інші подробиці не наводяться.

Перша партія у 2020 році з 15 одиниць відремонтованих танків Т-72 з покращеними характеристиками відправилася у війська. Передачу техніки організував Об’єднаний центр забезпечення військово-технічним майном.

Танки завантажили на універсальні платформи автоматизованим методом та встановили на спеціальні шпори, що входять у комплект поставки, задля дотримання належних заходів безпеки на залізничному транспорті під час перевезення бронетехніки. Башту та ствол гармати також зафіксували у нерухомому положенні з метою унеможливлення поворотів під час руху.

Найближчим часом, до кінця січня, у війська буде відправлена друга партія танків з 10 одиниць після капітального ремонту, яким доопрацьовано оптику, стабілізаційну систему гармати, покращені загальні ходові характеристики. Крім того, у лютому танкісти отримають ще шість одиниць Т-72 з покращеними характеристиками, якими буде укомплектовано танковий батальйон.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...