Київ поставив крапку в питанні поставок води в Крим

Київ не розглядає можливість відновлення поставок води в Криму, заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба.


Раніше новий прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі телеканалу «1 + 1» заявив, що виступає за відновлення подачі води Києвом до Криму, так як там живуть українці і подача води на півострів — це питання «гуманітарної відповідальності». При цьому Шмигаль наголосив, що Крим — це Україна, тому влада не збирається не подавати воду в Україну. Пізніше прем’єр на своїй сторінці в Facebook пояснив, що для відновлення водопостачання Криму немає «технічної можливості до повернення півострова до складу України».

«Україна не розглядає можливість відновлення поставок дніпровської води в окупований Крим. Крапка», — заявив Кулеба в ефірі програми «Подробиці» на телеканалі «Інтер».

Раніше Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через що йде від Дніпра Північно-Кримський канал, після анексії Криму Росією подача води по каналу в республіку була повністю припинена.

Україна вважає Крим своєю, але тимчасово окупованою територією. За словами російського президента Володимира Путіна, питання Криму «закрите остаточно».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...