Кадирову запропонували нову посаду в уряді Росії

Глава Чечні Рамзан Кадиров може стати повноважним представником президента Росії. Про це повідомляє видання «Аргументи тижня».

Раніше Рамзан Кадиров оголосив про свою тимчасової непрацездатності та припинення з цієї причини виконання обов’язків глави Чеченської республіки на час, який знадобиться йому на відновлення працездатності. Він призначив тимчасово виконуючим обов’язки глави Чечні голови уряду республіки Мусліма Хучиєва.

Джерело в Кремлі повідомило «Аргументам тижня», що «раптовий відхід з дивним формулюванням» пов’язаний з тим, що Рамзан Кадиров отримав пропозицію зайняти нову, більш високу, посаду — повноважного представника президента Росії. Видання не уточнило, де саме Кадирову було запропоновано представляти Володимира Путіна і чи прийняв він пропозицію.

Вчора депутат Держдуми від Чечні Шамсаїл Саралієв назвав призупинення Рамзаном Кадировим виконання обов’язків глави Чечні тимчасовим, вимушеним і законним заходом, а причиною, по якій той прийняв відповідне рішення, дрібні проблеми зі здоров’ям.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...