Іноземець розбещував дітей на курортах України та викладав відео у DarkNet

Кіберполіція встановила іноземця, який розбещував малолітніх дітей у курортних містечках Одещини.

Розпутні дії він фіксував на фото та відео. Отриманий контент розміщував на закритих форумах у DarkNet. Зазвичай його жертвами ставали дівчата віком від 5 до 9 років, які разом з батьками приїздили на відпочинок в Одеську область. Наразі чоловіку оголошено про підозру та затримано. За даним фактом триває досудове розслідування за двома статтями Кримінального кодексу України.

Під час моніторингу мережі, працівники кіберполіції виявили на закритих форумах відео порнографічного характеру за участі малолітньої дівчинки. В подальшому виявилося, що на відео була 7-річна дитина, а контент було створено на території Одещини. Відтак, під час оперативних заходів поліцейські встановили 53-річного іноземця причетного до розбещення дітей та створенні дитячої порнографії.

Маючи посвідку на проживання, чоловік займався адмініструванням приватних житлових приміщень в курортних містечках Одещини. Він займався пошуком можливих гостей, їх поселенням та допомагав по господарству протягом їх перебування на відпочинку. Перевагу надавав родинам з дітьми.

Втираючись у довіру до малолітніх дівчат, зловмисник створював умови, коли він залишався з дитиною наодинці та схиляв її до статевих зносин. Всі дії він фіксував на фото та відео. Отримані матеріали розміщував на закритих спеціалізованих форумах у DarkNet.

Наразі чоловіка затримано, у його помешканні на Одещині проведено обшук, звідки вилучено комп’ютерну техніку на якій розміщувалися файли з дитячою порнографією. На відео, що було виявлено на його комп’ютері, поліцейські також виявили й інші факти розбещення. Тож наразі правоохоронці встановлюють усіх малолітніх дівчат, що стали його жертвами. Техніку направлено на експертизу.

Фото Кіберполіції України.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , , ,

Загрузка...
Load...