Індексація доходів: кому і на скільки підвищать виплати в жовтні

Індексація виплат чекає українців у жовтні. Це передбачено законом. Планується збільшення виплат на 214,75 гривень.


Збільшення суми державних виплат передбачено для шести категорій населення, повідомляють «Факти».

Зокрема, збільшення доходів очікує громадян, які отримують такі види державних виплат:
зарплата співробітників держструктур;
пенсія за віком, інвалідності і втрати годувальника;
аліменти, які нараховуються як відсоток від окладу;
посібник для безробітних і тих, хто проходить перепідготовку;
гроші на утримання військових;
компенсація за отримані на виробництві травми або захворювання, а також компенсація інвалідам з дитинства, наслідком недуги яких стали травми або захворювання матері на виробництві.

Сума індексації заробітної плати працівника — результат множення суми оплати праці, яка підлягає індексації, на величину приросту індексу споживчих цін, поділений на 100 відсотків.

Показники сум індексації заробітної плати надані з урахуванням величини прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який з 1 липня 2019 року затверджено в розмірі 2007 грн., І з урахуванням повної норми відпрацьованого робочого часу в місяці.

Якщо громадянин працює неповний робочий день, сума індексації його зарплати визначається з розрахунку повного робочого часу, а виплачується пропорційно відпрацьованому часу. Якщо працівник відпрацював неповний робочий місяць, в цьому випадку сума індексації виплачується пропорційно відпрацьованим дням або годинах. Якщо ж працівник не відпрацював жодного дня в місяці, то індексація заробітної плати за цей місяць не проводиться.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...