Європа приготувалася закрити свої кордони до осені

Кордон країн Шенгенської зони можуть закрити як мінімум до осені.

Про це на закритій відеоконференції з керівниками профспілок розповів президент Франції Еммануель Макрон, повідомляє BFM з посиланням на власне джерело.

За словами глави держави, він песимістично налаштований і просить приготуватися до тривалого періоду ізоляції Європи. Макрон пояснив, що на такі заходи, можливо, доведеться піти через різницю в перебігу епідемії в різних регіонах Європи і світу.

У понеділок, 13 квітня, президент Франції запланував звернення до співгромадян. По всій видимості, там буде оголошено про терміни закриття кордонів, в тому числі між країнами ЄС.

Рішення закрити в’їзд до Європи глави держав і урядів ЄС ухвалили в середині березня на тлі погіршення ситуації з коронавірусої інфекцією. Попередньо заборона повинна була тривати місяць.

Станом на ранок 11 квітня під всьому світі кількість хворих COVID-19 наблизилося до 1,7 мільйона чоловік. Лідером залишаються США, на частку яких припадає майже третина всіх випадків, проте в сукупності за кількістю заражених і смертей Європа серйозно випереджає всі інші регіони світу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...