Європа пов’язала протести в США з «російською пропагандою»

Депутати Європарламенту побачили «руку Кремля» в американських бунтах.

Члени ЄП заявили, що громадяни Сполучених Штатів, які вчиняють злочини на ґрунті ненависті до інших, діють під впливом «російської інтернет-пропаганди». Про це йдеться в звіті парламентської групи, яка здійснила місію в Вашингтон і Бостон.

Як відзначили члени депутатської групи, американців виявляються в центрі зіткнень між представниками антифашистських рухів і расистами, а також конфліктів з тими, хто дотримується лівих ідеологій.

Такими терористами, як правило, стають самотні особи, які переступають межу закону і які вчиняють злочини із застосуванням зброї, яке було легально придбано, пояснили парламентарі.

«Часто вони саморадикалізуються під впливом інтернет-пропаганди, яка виходить в тому числі з Росії та (або) з України, підштовхуючи до насильства і злочинів», — наводять ЗМІ витримку зі звіту.

Приводом для масових протестів в Сполучених Штатах стала загибель темношкірого жителя Міннеаполіса, якому поліцейський настав на шию. Наступні хвилювання переросли в погроми, які згодом перейшли в кривавий бунт.

До слова, це не єдиний випадок спроб Заходу перекласти на Москву свої власні проблеми. Також гуляють історії про якісь «хакерські атаки» з боку Росії, якими лякають пересічних обивателів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...