«Євробляхерам» необхідно поквапитись

22 лютого о 24:00 завершується період дії перехідних положень Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів із застосуванням коефіцієнта 0,5. Про це нагадує Головне управління ДФС у Закарпатській області.

«23 лютого 2019 року при митному оформленні транспортних засобів з іноземною реєстрацією з громадян акцизний податок стягуватиметься у повному обсязі, як це передбачено чинним законодавством», — йдеться у повідомленні.

Загалом із 25 листопада 2018 року, після внесення змін у податкове і митне законодавство, станом на 18 лютого 2019 року в Закарпатській митниці ДФС оформлено 13 202 транспортних засобів громадян. Це принесло до держбюджету надходжень понад 820,2 млн грн. Середня митна вартість таких авто склала 3600 дол. США, кажуть митники.

Зауважимо, що громадяни, котрі планують легалізувати свій автомобіль, мають можливість здійснити митне оформлення транспортних засобів у вільний обіг на таких митних постах Закарпатської області: «Залізничний», «Малий Березний», «Лужанка», «Виноградів-вантажний», «Ужгород-центральний», «Мукачево», «Хуст».

 

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...