ЄС надав українським прикордонникам стаціонарні системи температурного скринінгу

Європейський Союз передав Державній прикордонній службі України (ДПСУ) дві стаціонарні системи температурного скринінгу. Військовослужбовці ДПСУ працюють на передовій лінії, в умовах пандемії, обслуговуючи поїздки в країну та з неї. Обладнання надано в межах фінансованого ЄС проєкту «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)», і це вже друга частина допомоги, пов’язаної з COVID-19, яку отримують бенефіціари проєкту.

«Система температурного скринінгу упродовж декількох днів вже працює на одному з напрямів в аеропорту «Бориспіль». Вона допомагає прикордонникам виявляти пасажирів із симптомами лихоманки, мінімально порушуючи звичну роботу аеропорту та зменшуючи ризик подальшого поширення інфекції, оскільки дає можливість миттєвого безконтактного вимірювання температури у пасажирів на відстані. Раніше ЄС також передав Державній прикордонній службі України та Державній митній службі засоби особистого захисту й безконтактні інфрачервоні термометри – для безпечної й безперервної роботи обох служб із людьми та товарами, що перетинають український кордон», — йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби України.

«Україна, як і решта світу, не була готова до такого масштабного спалаху, а сучасні технічні рішення здатні допомогти зменшити подальше поширення хвороби. Прикордонники, які кожен день працюють із великою кількістю людей, стикаються з підвищеним ризиком зараження. Хоча засоби особистого захисту, передані раніше, допомагають їм захистити своє здоров’я, постійний і безперервний температурний скринінг додатково захищатиме прикордонників від зараження і сприятиме мінімізації подальшого поширення вірусу», – зауважив керівник проєкту EU4IBM Арунас Адоменас.

Загальна вартість переданого обладнання складає 1 млн грн.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...