ГПУ спростувала інформацію про звільнення прокурорів у справі МН-17

Генпрокуратура спростувала інформацію про звільнення прокурорів, що входять в міжнародну слідчу групу з розслідування катастрофи над Донбасом малайзійського Boeing, що прямував рейсом МН-17.

Заяву «в зв’язку з поширенням недостовірної інформації про ситуацію навколо розслідування авіакатастрофи» опублікувала прес-служба відомства.

«У міжнародну слідчу групу в цьому розслідуванні від ГПУ входять сім прокурорів, а в національну слідчу групу — 11 прокурорів, — повідомили в прес-службі. — Вони продовжать свою роботу над цим кримінальним провадженням в офісі генерального прокурора».

Як відзначили в Генпрокуратурі, «процесуальне керівництво в зазначеному кримінальному провадженні здійснюється співробітниками новоствореного департаменту з нагляду над кримінальними виробництвами щодо злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту».

Раніше прес-секретар колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка Лариса Сарган написала на своїй сторінці в Facebook, що «прокурори, що входили в міжнародну слідчу групу, звільнені».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...