Головним конкурентом Віталія Кличка на виборах мера Києва стане Олексій Кучеренко

Головним конкурентом Віталія Кличка на виборах мера Києва може стати висуванець «Батьківщини» Олексій Кучеренко — досвідчений фахівець, який розуміється на комунальних проблемах і вміє дискутувати з опонентами. 

Про це пише на своїй сторінці у Фейсбук політолог Костянтин Бондаренко.
 
Аналітик переконаний, що висунення Кучеренка — дуже сильний хід, який робить команду Юлії Тимошенко одним із найвагоміших гравців у столиці. І цілком ймовірно, що у другому турі виборів чинному меру протистоятиме саме кандидат від «Батьківщини». 

«Юлія Тимошенко, яку багато хто намагається списати з рахунків як політика, здійснила цікавий політичний маневр. Спершу протягом двох місяців робила усе для того, щоби приспати пильність своїх політичних конкурентів і зробила вигляд, що її партія висуває кандидатом в мери Києва маловідомого політика Віталія Нестора. Це змусило одних дивуватися — мовляв, що це за дивний хід? І чи не свідчить він про кризу всередині партії? Інші почали говорити, що «Юля — не боєць» (бо про що можна говорити, якщо у кандидата рейтинг 1,3%). І коли всі заспокоїлися, Тимошенко пускає в хід «важку артилерію», висунувши в мери Олексія Кучеренка — людину, що знає комунальну сферу як п‘ять пальців, має досвід і вміє дискутувати з опонентами. Варто відзначити: дуже сильний хід, який повертає «Батьківщину» в число вагомих гравців у Києві. Кучеренко може забрати частину електорату у Кличка — і це не найкраща новина для чинного мера. А якщо врахувати, що вибори можуть відбутися у два тури, а у другому турі зійдуться Кличко і Кучеренко (таку ймовірність я би не відкидав), може скластися ситуація, не найкраща з точки зору команди Віталія Володимировича. Стежимо за розвитком ситуації далі», — повідомив Бондаренко.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...