Глава МЗС Білорусі відповів ЄС на вимогу звільнити Віктора Бабарика

Міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей прокоментував вимогу Євросоюзу негайно звільнити кандидата в президенти Віктора Бабарико.

Про це повідомляє російське видання «Коммерсант».

Володимир Макей заявив «Комерсанту» про наявність доказів у «справі Белгазпромбанка», що свідчать про вчинення серйозних фінансових злочинів.

Коментуючи вимогу Євросоюзу негайно звільнити претендента в кандидати в президенти Віктора Бабарика, Макей сказав, що слід подивитися на підгрунтя кримінальної справи.

«Ухилення від сплати податків і відмивання грошей — це серйозні злочини, за які в країнах ЄС карають дуже і дуже серйозно — в будь-якій країні. Тут, незважаючи навіть на що відбувається політична кампанія, нікому не буде дозволено порушувати законодавство. А є конкретні докази, до речі, отримані з європейських країн, в тому числі з країн ЄС, що ті чи інші особи займалися протиправною діяльністю,» — заявив Володимир Макей.

Нагадаємо, Європейський союз в своїй заяві наполегливо закликав білоруську владу забезпечити реальні конкурентні умови в передвиборній кампанії. Жоден потенційний кандидат не повинен бути позбавлений можливості зареєструватися через політично мотивовані обмежувальні заходи.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...