Глава МОЗ України назвав причину ініціативи про його відставку

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов вважає, що його відставки хочуть через його «серйозні дії з порятунку медицини».


Раніше проект постанови про відставку Степанова зареєстрували на офіційному сайті Верховної Ради. Підписи під проектом постанови поставили 96 депутатів майже з усіх фракцій парламенту.

«Мені здається, що як тільки ми починаємо якісь серйозні дії, а це почалося одразу, з порятунку нашої медицини, в тому числі показуємо, як це робилося раніше і до яких наслідків призвело, відразу починається активізація людей, які мали пряме відношення до розвалу цієї медицини … я не можу назвати бездоганною (свою роботу), але я вважаю, що досить багато зроблено за цей період, і у нас є плани, що ми будемо робити далі», — сказав Степанов в ефірі телеканалу» 1 +1 «в середу вранці.

Парламент України в кінці березня призначив Степанова главою МОЗ. Депутати неодноразово закликали його звільнити, так як, на думку опозиції, Степанов не зміг організувати роботу відомства в період епідемії коронавірусу. Сам міністр заявляв про відсутність в країні медицини як системи — є лише «вогнища» надання медичної допомоги, а єдиним нормально розвиненим напрямом є стоматологія.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...