Фонд соціального страхування припинив соціальні виплати

20 листопада 2019 року Фондом соціального страхування України вимушено призупинено перерахування коштів для виплати лікарняних, допомоги по вагітності та пологах.

Про це йдеться в повідомленні Фонду. «Це пов’язано із закінченням коштів, які передбачені бюджетом на 2019 рік», — пояснюють у Фонді. «За чинним законодавством Фонд не може перерахувати кошти за кожним з напрямів фінансування більше, ніж затверджено в бюджеті Фонду на 2019 рік, прийнятому Кабінетом Міністрів України. За напрямом матеріального забезпечення заплановані на рік видатки було вичерпано 19 листопада», – прокоментував директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков.

Загальна сума за заявами-розрахунками, наданими до фінансування у 2019 році з урахування заборгованості на початок року, становить 13,573 млрд гривень, що перевищує кошторисні призначення на рік за відповідною статтею видатків на 1,038 млрд грн.

За загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності надаються такі види матеріального забезпечення:

  • допомога по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною),
  • допомога по вагітності та пологах;
  • допомога на поховання.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...