Філарет заявив, що не спілкувався з Порошенком після видачі томосу

Почесний патріарх Філарет Денисенко розповів, що після отримання ПЦУ томосу його спілкування з п’ятим президентом України Петром Порошенком припинилося.


Раніше Філарет звинуватив в обмані Порошенка і главу ПЦУ Єпіфанія Думенко. Філарет заявив, що Порошенко обдурив його і не сказав, на яких умовах «нова церква» отримає «томос». Філарет також заявив, що Думенко порушив домовленості, досягнуті в рамках «об’єднавчого собору» в грудні минулого року, що призвело до її розколу.

«Після отримання томосу у нас припинилося спілкування з Петром Порошенком. Але він досяг своєї мети: томос отримали, а який томос — це його не цікавить», — сказав Філарет в інтерв’ю, опублікованому на сайті телеканалу «112».

Також він зазначив, що у нього була зустріч з президентом України Володимиром Зеленським, в ході якої останній зазначив, що не втручатиметься в церковні справи. «Була зустріч, на якій президент сказав, що буде підтримувати всі церкви, не втручатиметься в церковні справи», — заявив він. Денисенко також повідомив, що представники його церковної структури не проводили хресний хід в Києві з нагоди Хрещення Русі, щоб «не показувати свою слабкість» і не провокувати конфлікт між представниками релігійних організацій.

Фото адміністрації президента.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...