Ексначальника поліції Одеській області суд зобов’язав носити електронний браслет

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду змінив запобіжний захід колишньому начальнику поліції Одеської області із домашнього арешту на заставу у розмірі 525 500 гривень. Також зобов’язав підозрюваного носити електроний засіб контролю (браслет).

Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

Додатково підозрюваний зобов’язаний: прибувати до слідчого (детектива), прокурора, слідчого судді, суду за першою вимогою; не змінювати свого місця проживання; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними у кримінальному провадженні; здати на зберігання до Державної міграційної служби України свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в`їзд в Україну.

Строк дії обов`язків — до 16 березня поточного року включно.

Зазначаэться, що ексочільника поліції Одещини підозрюють у вчиненні кримінального провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.

Згідно з частиною першою статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Фото Олександри Буділки (з архіву FOTOmedia)

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...