Джуліану Ассанжу повідомили про нове обвинувачення

Міністерство юстиції США повідомило про винесення нового обвинувального висновку щодо засновника організації WikiLeaks Джуліана Ассанжа.

«Федеральне велике журі винесло другий обвинувальний висновок у відношенні засновника організації WikiLeaks Джуліана Ассанжа, в якому містяться звинувачення, що стосуються передбачуваної ролі Ассанжа в одному з найбільших зломів секретної інформації в історії США», — йдеться в прес-релізі, опублікованому на сайті американського відомства.

«Новий обвинувальний висновок не містить додаткових звинувачень до попереднього обвинувального висновку з 18 пунктів, пред’явленим Ассанжу в травні 2019 року. Однак воно [нове звинувачення] розширює масштаб змови, яка існувала навколо передбачуваних зломів комп’ютерів, в яких раніше звинувачувався Ассанж», — наголошується в тексті. Мова, зокрема, йде про зв’язки Ассанжа з хакерською групою Anonymous.

Мін’юст Сполучених Штатів висунув щодо австралійця 18 кримінальних звинувачень. Його, зокрема, звинувачують у злочинах, пов’язаних з найбільшим в історії США випадком розкриття секретної інформації. За всіма висунутими звинуваченнями Ассанжу в сукупності загрожує до 175 років тюремного ув’язнення.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...