Джо Байден: відносини США і Росії знаходяться в нижчій точці

«Думаю, він має рацію», — сказав президент США Джо Байден про слова президента Росії Володимира Путіна, який в інтерв’ю NBC заявив, що відносини між двома країнами перебувають у нижчій точці.

«І це — додав Байден, говорячи про Путіна, — залежить від того, як він реагує на необхідність діяти відповідно до міжнародних норм, чого в багатьох випадках він не робить».

Головним пріоритетом для США Байден назвав дозвіл ситуацій у зв’язку з діями Кремля, що порушують міжнародне право. Другий за важливістю завданням президент США назвав спільну роботу з Росією в тих областях, де це можливо, зокрема, з точки зору стратегічної доктрини.

«Навіть ведуться розмови про можливість спільної роботи з клімату», сказав Джо Байден на прес-конференції за підсумками саміту G7 в британському Корнуеллі.

Президент США також захистив своє рішення не проводити спільну прес-конференцію з Путіним за підсумками їх двосторонньої зустрічі в Женеві — щоб не перетворювати це в змагання про те, хто скільки хвилин говорило і хто як кому потиснув руки, відволікаючи від важливих питань, сказав Байден.

Переговори лідерів двох країн пройде в Женеві в середу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...