Депутатам партії Зеленського заборонили ходити на російське телебачення

Депутати Верховної Ради України від партії президента країни Володимира Зеленського «Слуга народу» вирішили не брати участь в російських телепередачах.

Про це повідомляє «Обозреватель» з посиланням на джерело в політсилі.

Парламентарії прийняли рішення про заборону виступати на російському телебаченні на закритій нараді фракції. Джерело видання повідомило, що це пов’язано зі скандалом, викликаним появою в ефірі Першого каналу їх однопартійця Євгена Шевченка.

Раніше стало відомо, що Шевченка можуть виключити з фракції за участь в телепрограмі «Велика гра». Заступник глави фракції Олександр Корнієнко розповів, що перед ефіром Шевченко звертався до нього, і йому не рекомендували з’являтися на Першому каналі, хоча «чіткої заборони не було».

У своєму виступі по відеозв’язку з Києва Шевченко звинуватив добровольців у зриві розведення сил і засобів в Донбасі. Він також повідомив про бажання України розвивати з Росією партнерські відносини. Сам депутат пояснив, що метою його походу на ток-шоу було «донести громадянам Російської Федерації пряму позицію українського народу і влади України щодо створення та виконання всіх умов для забезпечення світу».

У жовтні депутати Верховної Ради України створили Тимчасову слідчу комісію щодо забезпечення протидії інформаційному впливу Росії. Комісія займеться також перевіркою законності зміни власників телеканалів NewsOne, «112 Україна» і ZIK. Метою ТСК назвали «обмеження впливу РФ на інформаційний простір і протидію загрозам національній безпеці».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...