Депутата від партії Зеленського закидали яйцями

Депутат Верховної ради України від партії президента Володимира Зеленського «Слуга народу» Максим Бужанський заявив, що після вечірнього ефіру на одному з телеканалів близько 40 чоловіків з битами закидали його яйцями.

«Мене попередили, що готується провокація після вечірнього ефіру «Народ Проти». І справді, о 00.30 натовп персонажів, людей 35-40, з битами, що представилися ветеранами полку «Азов» і прибулі на автомобілях за допомогою декількох яєць здобули переконливу перемогу над моїм костюмом», — написав Бужанський в п’ятницю в Telegram.

Він зазначив, що «не особливо вражений» тим, що сталося. Депутат підкреслив, що підкреслив, що костюмів у нього більше, «ніж у них яєць». Сам Бужанський не повідомив, чи звернувся він до поліції.

5 березня Верховна рада висловила недовіру генпрокурору Руслану Рябошапка. Ініціатор проекту постанови про недовіру депутат Бужанський, виступаючи з трибуни парламенту, назвав генпрокурора «порожнім місцем». Депутат звинуватив Рябошапку в тому, що винні в корупції залишаються на свободі. «Ніхто не тільки не сидить, але і не ходить на допити», — сказав Бужанський, додавши, що Рябошапка покриває злочинців. «У нас немає генерального прокурора України. У нас є генеральний прокурор [Петра] Порошенка», — додав депутат.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...