Борис Джонсон розповів, що в лікарні знаходився на межі смерті

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив про те, що був близький до смерті, перебуваючи у відділенні інтенсивної терапії з новим коронавірусом.

Відеозвернення Джонсона, виписаного з лікарні в неділю, розміщено на його сторінці в Twitter. «Сьогодні я покинув лікарню, провівши там тиждень, протягом якої співробітники національної системи охорони здоров’я, безсумнівно, врятували мені життя», — сказав прем’єр, зізнавшись, що протягом 48 годин його стан залишався важким, а «результат був непередбачуваний».

Джонсон висловив подяку всім британським медикам, які зараз опікуються опинилися в лікарнях жителів Сполученого Королівства, і поіменно перерахував лікарів і медсестер, які надавали йому допомогу. Прем’єр виглядає помітно краще, ніж на останньому відео, яке він опублікував незадовго до госпіталізації, проте як і раніше говорить хрипким голосом. За наполяганням лікарів глава кабміну поки не повертається до роботи. Його продовжує заміщати глава МЗС країни Домінік Рааб.

«Ми переможемо, тому що наша національна система охорони здоров’я — це живе, пульсуюче серце держави. Вона втілює в собі найкраще, що є в цій країні», — підкреслив Джонсон.

Прем’єр-міністр привітав британців зі святом Пасхи, який цієї неділі відзначають протестанти і католики, і знову нагадав громадянам про необхідність дотримуватися введений в країні майже три тижні тому режим карантину.

Коронавірусну інфекцію у 55-річного прем’єр-міністра виявили 26 березня. Він продовжував керувати країною, самоізолювався в своїй резиденції, але 5 квітня був доставлений в лондонську лікарню для проведення аналізів, так як підвищена температура трималася у нього вже більше 10 днів. 6 квітня ввечері прем’єр був переведений у відділення інтенсивної терапії через погіршення самопочуття, він провів там три дні. 9 квітня Джонсона перевели назад в звичайну палату, так як йому стало краще, а в неділю вранці виписали.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...