Болтон заявив про небезпеку китайських інвестицій

Радник президента США з питань національної оборони Джон Болтон в ході візиту на Україну заявив, що Штати інформують своїх друзів і партнерів про небезпеку китайських інвестицій.

Перед візитом в ЗМІ з’явилася неофіційна інформація, що однією з його цілей є перешкодити придбання понад 50% акцій великого українського авіабудівного підприємства «Мотор Січ» китайськими компаніями.

«Ми вважаємо, що Китай намагається інтегруватися в економіку країн по всьому світу, в тому числі через проект «Шовковий шлях» і через привабливі інвестиції. Ми інформуємо друзів і партнерів про небезпеку, які несуть китайські інвестиції», — сказав Болтон українському інтернет-виданню «Європейська правда».

При цьому він відмовився коментувати питання, пов’язані з «Мотор Січ». Це підприємство в Запоріжжі розробляє, виробляє, ремонтує і обслуговує авіаційні газотурбінні двигуни для літаків і вертольотів, а також промислові газотурбінні установки. Продукція «Мотор Січ» експлуатується на літаках і вертольотах в 120 країнах.

Минулого тижня представник підприємства повідомив, що китайські компанії Skyrizon і Xinwei Group вже подали на узгодження в Антимонопольний комітет України операцію з придбання понад 50% акцій «Мотор Січ».

Фото РИА Новости.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...