Біля узбережжя Тасманії вдалося врятувати понад 90 дельфінів

Щонайменше 94 чорних дельфіни (гринди), які викинулися на мілководді біля західного узбережжя австралійського штату Тасманія, врятовані, їх відпустили в море, повідомляє в п’ятницю, 25 вересня, Financial Times.

За словами біолога з Тасманійської служби парків і дикої природи Кріса Карлайона, число гринд, які викинулися на берег, стало рекордним для Тасманії, фахівці все ще намагаються встановити причину такої поведінки. Як зазначив Карлайон, дельфіни могли викинутися на берег в пошуках їжі.

«Можлива ланцюгова реакція, коли один хворий лідер збивається з пантелику і спливає в мілководну бухту, захоплюючи з собою інших китів», — припустив дослідник Олаф Майнеке.

Тварини можуть досягати в довжину до 7 м, а їхня вага становить понад тонну, що робить операцію по їх порятунку непростий. Однак рятувальні дії будуть продовжуватися, поки співробітники служб не зроблять все можливе, додав Карлайон.

За даними видання, вранці в п’ятницю місцеві служби уточнили число загиблих через викидання на берег особин гринд, їх виявилося 350.

У червні стало відомо про випадки загибелі дельфінів в Чорному морі. За словами фахівців, причинами смерті тварин найчастіше ставали попадання в сіті або інфекції.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...