Біля будинку голови Amazon протестувальники встановили гільйотину

Біля будинку голови американської корпорації Amazon Джеффа Безоса встановили гільйотину, повідомила газета Washington Examiner.


Гільйотина була встановлена ​​протестувальниками. Напис на ній говорить: «Підтримайте наші бідні громади, а не багатіїв».

Раніше активісти поширили в соцмережах флаєр, який закликає до участі в протесті. Компанію Amazon звинуватили у співпраці з поліцією і розпалюванні «расистських страхів в ім’я прибутку».

«Amazon звільнив і расово обмовив (співробітника компанії) Кріса Смоллса. Приєднуйтесь до нас, щоб сказати Безосу вистачить, вистачить!», — йдеться в тексті флаєра.

Бізнес Amazon процвітає на тлі коронавірусу, оскільки вони виявилися в умовах карантину споживачі роблять все більше покупок на найбільшій в США онлайн-майданчику.

На тлі загибелі афроамериканця Джорджа Флойда від рук поліції в США знову почалися дискусії про расову дискримінацію, протести пройшли в багатьох містах, були знесені ще кілька пам’ятників жителям півдня, які воювали в Громадянській війні США.

В ході конфлікту Півночі і Півдня 1861-1865 років на ґрунті рабства частина штатів відкололася від США і утворила Конфедеративні штати Америки. Військовий конфлікт завершився перемогою Півночі і відновленням США в колишніх межах. Більш того, були звільнені раби, хоча де-факто положення афроамериканців залишалося нерівноправним в багатьох штатах до 1960-х років.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...