Біля берегів Каліфорнії з’явилися непізнані нафтотанкери

Біля узбережжя Каліфорнії береговою охороною виявлено 27 суден, що перевозять нафту.

Влада штату не можуть зрозуміти, що це за танкери, і приступили до відстеження можливих витоків сировини.

Ситуація з ринком нафти далека від стабільності — на тлі пандемії і зниження споживання вуглеводнів на перший план виходить недолік місць для зберігання. Угода ОПЕК +, що передбачає зниження в травні-червні видобутку на 9,7 мільйона барелів на добу, кардинально на ціни не вплинула. Правда, експерти попереджали, що очікувати швидкого ефекту від домовленостей і не слід.

Надлишок нафти значно ускладнюється браком місць для її зберігання. Одним з методів стало використання в якості сховищ нафтоналивних танкерів і залізничних вагонів. Але навіть при такому підході аналітики стверджують, що до червня можливості для зберігання вуглеводнів можуть бути вичерпані.

Надають гостроти ситуації і поширювані блогерами і деякими ЗМІ заяви про «нафтову армаду» з Саудівської Аравії, що прямує до берегів Сполучених Штатів в складі якої йде 40 танкерів з більш ні ж 30 мільйонами барелів сирої нафти. На офіційному рівні ця інформація поки не підтверджується, в США вважають, що якщо повідомлення правдиві, то нафтової галузі країни буде завдано нищівного удару.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...