Більшість українців не зможуть пережити жорсткий карантин більше місяця

За даними опитування Gradus, у більшості українців не вистачить фінансових ресурсів, щоб пережити більше місяця карантину.

В умовах жорсткого карантину у більшості українців (57%) не вистачить грошей на життя більш ніж на чотири тижні. Такі результати опитування наводить дослідницька компанія Gradus.

Зокрема, у 15,5% опитаних грошей вистачить на місяць, у 5,7% — на три тижні, у 16,8% — на два тижні, у 12,1% — на один тиждень і у 6,9% — на кілька днів або менше.

Особливо складна ситуація на сході і півдні України, де грошей вистачить не більше ніж на чотири тижні у 68% і 62,5% респондентів відповідно.

Ситуація виглядає краще в Західній Україні і в Києві. Там більше половини респондентів зможуть пережити карантин більше чотирьох тижнів. Зокрема, на 1-2 місяці ресурсів вистачить у 30% жителів західних областей і у 17,1% киян.


Дослідження проводилося 22 березня методом самозаповнення анкети в мобільному додатку Gradus. Онлайн-панель репрезентує населення міст розміром більше 50 000 жителів, віком 18-60 років, за віком, статтю, розміром населеного пункту і регіону. Вибірка склала 1200 респондентів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...