Більше 70 американських поліцейських звільнилися після штурму Капітолію

Понад 70 співробітників поліції Капітолію звільнилися після штурму будівлі прихильниками колишнього президента США Дональда Трампа в січні поточного року.

Про це повідомляє видання Politico.

Глава профспілки поліції Капітолію Гус Папатанасіу заявив, що люди йдуть з департаменту через перспективу більш тривалих робочих днів і травматичних наслідків січневих і квітневих подій. «Ночами мені не дає спати не проблема найму і навчання нових поліцейських, а утримання тих поліцейських, які у нас зараз є», — сказав він.

Так, на початку квітня американець Ной Грін протаранив автомобілем двох поліцейських. Після цього чоловік вийшов з машини з ножем, але правоохоронці відкрили по ньому стрілянину і знешкодили нападника. Пізніше стало відомо, що нападник помер, помер і один поранений поліцейський.

Штурм Капітолію стався 6 січня. Прихильники Трампа увірвалися в будівлю і оточили зал сенату. Сенаторам і конгресменам довелося перервати засідання, на якому планувалося затвердити підсумки голосування колегії вибірників, згідно з якими президентом був обраний демократ Джо Байден. В результаті протесту загинули п’ятеро людей, десятки були заарештовані.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...