Білорусь почала комплексні тактичні навчання на Гродненському напрямку

Міністерство оборони Білорусі заявило, що на Гродненському напрямку стартувало комплексне тактичне навчання зі зведеною угрупованням військ, передає прес-служба відомства в Telegram-каналі.

За даними прес-служби, до складу зведеної угруповання включені механізовані, танкові, артилерійські, парашутно-десантної та інженерні підрозділи, а також розрахунки безпілотних авіаційних комплексів і радіоелектронної боротьби.

Раніше міністр оборони Віктор Хренін заявив про втручання ззовні у внутрішні справи республіки, в зв’язку з чим ініціював проведення комплексних тактичних навчань з військами західного оперативного командування на Гродненському напрямку. Пізніше Міноборони повідомило, що в країні проводиться комплексна перевірка боєготовності збройних сил, передбачається приведення окремих військових частин у вищі ступені бойової готовності з закликом військовослужбовців із запасу.

9 серпня в Білорусі пройшли вибори президента. Після закриття виборчих дільниць в республіці почалися масові акції протесту проти фальсифікацій результатів. Всі штаби опозиційних кандидатів заявили про невизнання офіційних результатів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...