Байден законодавчо заборонив американцям нападати на азіатів

Президент США Джо Байден підписав закон, спрямований на боротьбу зі зростаючим числом нападів на людей азіатської зовнішності.


Ненависть до азіатам росте в США.

Літній тайський іммігрант помер після того, як його штовхнули на землю.
Американцеві філіппінського походження завдали удару ножем по обличчю.
Китаянку побили, а потім підпалили.
Вісім людей загинули в результаті перестрілки на курорті.
У Нью-йоркському метро полоснули ножем по обличчю 61-річного етнічного філіппінця —

Це лише мала частина прикладів недавніх нападів на американців азіатського походження.

Як зазначає преса в США, сплеск агресії «до жовтих людей» збіглася з початком пандемії. За останні місяці було зареєстровано тисячі випадків — від плювків та словесних образ до фізичного насильства.

Адвокати та активісти кажуть, що це злочини на ґрунті ненависті і часто вони пов’язані з риторикою, яка звинувачує азіатів в появі і поширенні COVID-19. Про що, до речі, раніше попереджало ФБР.

Федеральні дані про злочини на ґрунті ненависті за 2020 рік ще не опубліковані, а в 2019 році таких злочинів було на найвищому рівні за останні десять років.

В кінці минулого року ООН опублікувала доповідь, в якому докладно описувався «тривожний рівень» насильства на расовому ґрунті та інших інцидентів ненависті по відношенню до американців азіатського походження.

Правозахисна група Stop AAPI Hate заявила, що в минулому році вона отримала понад 2800 повідомлень про інциденти ненависті, спрямованих проти американців азіатського походження і жителів Тихоокеанських островів по всій країні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...