Байден вважає, що президентом США повинен був стати його старший син

Глава американської адміністрації Джо Байден вважає, що президентом США повинен був стати його старший син Бо, який помер в травні 2015 року.

З таким визнанням глава Білого дому виступив в середу в інтерв’ю телеканалу MSNBC.

Питання про Бо було поставлене президентові в самому кінці бесіди, яка була присвячена в основному боротьбі з поширенням нового коронавируса в країні. «Ви мене завжди застаєте зненацька з [питаннями про] Бо, благослови його Господь. Він мав би сидіти в цьому кріслі», — заявив Джо Байден.

Бо Байден помер від раку мозку, коли йому було 46 років. Лише незадовго до смерті він залишив посаду генерального прокурора штату Делавер. Перша дружина і 13-місячна дочка Джо Байдена загинули в автокатастрофі в 1972 році.

Бо помер в той час, коли Джо Байден розглядав можливість участі в американських президентських виборах 2016 року. Джо Байден враховував тоді в тому числі готовність членів своєї сім’ї, які, як і він сам, сумували через втрату близької, до довгої і виснажливої ​​агітаційної кампанії. Як оголосив в результаті в ту пору Джо Байден, він вирішив не включатися в гонку, не дивлячись на те, що Бо незадовго до смерті, за даними американської преси, умовляв батька взяти участь у виборах.

У 2008-2009 роках Бо Байден в складі свого підрозділу Національної гвардії Делавера брав участь у військовій операції США в Іраку. Був військовим юристом, мав звання майора. Служив в Іраку під командуванням нинішнього міністра оборони США Ллойда Остіна, який тоді перебував на дійсній військовій службі в генеральському чині.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...