Байден випереджає Трампа за популярністю на 16 процентних пунктів

Кандидат на пост президента США від Демократичної партії Джозеф Байден на 16 процентних пунктів випереджає за популярністю свого суперника — чинного президента США Дональда Трампа.

Про це свідчать результати опитування громадської думки, проведеного службою SSRS на замовлення телекомпанії CNN.

Згідно з дослідженням, якби загальні вибори в США проводилися зараз проголосувати за Байдена готові були б 57% респондентів, а за Трампа проголосували б тільки 41% опитаних. При цьому близько 2% респондентів заявили, що не стали б підтримувати жодного політика.

Дослідження проводилося для CNN по телефону незалежною дослідницькою компанією SSRS в період з 1 по 4 жовтня 2020 року. У ньому взяли участь 1205 респондентів.

2 жовтня головний науковий співробітник Інституту США і Канади РАН Володимир Васильєв розповів, що електоральний рейтинг президента США Дональда Трампа в передвиборній гонці тепер багато в чому залежить від того, чи встигне він поправиться до дня голосування — 3 листопада.

При цьому на початку вересня більшість американців вважало, що Трамп переможе на виборах. Рейтинг кандидата від демократів Джо Байдена знижувався. За чинного президента готові були проголосувати 42% виборців. Байден був попереду на шість пунктів, в липні розрив становив 13%.

Вибори президента США відбудуться 3 листопада.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...