Аваков: «Поліція поза виборчим процесом»

Нацполіція є повністю аполітичною у виборчому процесі. Про це сьогодні, 18 лютого,  заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час наради керівників правоохороних органів щодо майбутніх виборів.


«Поліція повністю аполітична. Вона поза виборчим процесом, працює чесно, так щоб її поважали», — заявив Арсен Аваков. Також очільник МВС наголосив на необхідності унеможливлення тиску на правоохоронців  під час виборчого процесу.

«На поліцію не має бути жодного тиску під час виборів, хто б не намагався цього робити», — сказав він.

Арсен Аваков також повідомив, що усього з початку виборчої кампанії територіальними органами Національної поліції зареєстровано 1477 заяв та повідомлень, пов’язанихз виборчим процесом. Здебільшого зазначені факти пов’язані з незаконною агітацією – 1004, підкупом виборців – 106, пошкодженням майна – 27 та хуліганством – 17. Усього за вказаними фактами розпочато 61 кримінальне провадження.12 особам повідомлено про підозру у 5 кримінальних провадженнях.

Упродовж минулої доби до органів поліції надійшло 35 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом.

Нагадаємо, за словами Арсена Авакова, інформатаки на МВС та поліцію пов’язані із принциповую позицією провести ці вибори без підкупу та фальсифікацій.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...